Вижте кои са новите 240 депутати (списък)

- Advertisement -

ЦИК обяви списъка с избраните за депутати в 46-ото НС. Списъкът на 240-те не е окончателен, тъй като 28 души са избрани в два многомандатни избирателни района и до неделя трябва да кажат своето предпочитание и така да освободят места за други хора от своята листа. 

ИЗБРАНИТЕ 240:

Първи изборен район – Благоевградски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Георги Георгиев Михайлов 43.16
ГЕРБ-СДС
1101Росен Димитров Желязков 31.76
2122Стефан Апостолов Апостолов 19.57
3103Георги Запрев Динев 11.62
Движение за права и свободи – ДПС
1101Халил Реджепов Летифов 79.21
2102Йордан Кирилов Цонев 
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Мая Божидарова Манолова-Найденова 43.65
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1102Георги Захаринин Попов 
2103Христо Валериев Гушков 
3104Анита Петрова Коцелова 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Иван Йорданов Димитров 58.19
Втори изборен район – Бургаски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Петър Георгиев Кънев 60.29
2103Тодор Байчев Байчев 08.99
ГЕРБ-СДС
1101Любен Любенов Дилов 63.74
2102Жечо Дончев Станков 10.12
3103Деница Пламенова Николова 
4104Галя Стоянова Желязкова 
Движение за права и свободи – ДПС
1101Севим Исмаил Али 91.48
2102Ешереф Кязим Ешереф 
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Живко Иванов Табаков 66.70
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Ивайло Ванев Вълчев 85.18
2102Християна Анастасова Тодорова 
3103Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Ивайло Николаев Мирчев 62.39
2102Димитър Георгиев Найденов 15.46
Трети изборен район – Варненски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Корнелия Петрова Нинова 64.85
2102Борислав Гуцанов Гуцанов 08.67
ГЕРБ-СДС
1101Костадин Георгиев Ангелов 64.45
2102Юлиян Белчев Станев 
3103Красен Кирилов Кралев 
4104Павел Алексеев Христов 
5105Лидия Велик Маринова 
Движение за права и свободи – ДПС
1101Ерджан Себайтин Ебатин 76.52
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Татяна Дончева Тотева 76.61
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Филип Маринов Станев 82.65
2102Ивайло Христов Христов 
3103Ивайло Красимиров Кожухаров 
4104Александър Благовестов Тодоров 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Стоян Александров Михалев 54.51
2103Стела Димитрова Николова 25.51
Четвърти изборен район – Великотърновски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Явор Руменов Божанков 70.12
2106Румен Стефанов Павлов 08.90
ГЕРБ-СДС
1101Костадин Георгиев Ангелов 59.78
2103Димитър Стойков Николов 09.36
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Андрей Иванов Чорбанов 79.57
2102Момчил Кунчев Иванов 
3103Христо Михайлов Дочев 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Калоян Милков Янков 62.30
Пети изборен район – Видински
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Филип Стефанов Попов 79.54
ГЕРБ-СДС
1101Росица Любенова Кирова 79.22
Движение за права и свободи – ДПС
1101Станислав Димитров Анастасов 69.19
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Иво Георгиев Атанасов 83.71
Шести изборен район – Врачански
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Александър Тихомиров Симов 72.52
ГЕРБ-СДС
1101Петя Цветанова Аврамова 51.35
2102Красен Георгиев Кръстев 22.77
Движение за права и свободи – ДПС
1101Цветан Иванов Енчев 49.73
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Георги Станчев Георгиев 77.72
2102Иван Василев Хиновски 
Седми изборен район – Габровски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Крум Георгиев Дончев 75.64
ГЕРБ-СДС
1101Томислав Пейков Дончев 88.75
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Деляна Валериева Пешева 86.21
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Ивелин Стоянов Стоянов 82.83
Осми изборен район – Добрички
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Димитър Иванов Данчев 62.63
ГЕРБ-СДС
1101Деница Евгениева Сачева 78.27
Движение за права и свободи – ДПС
1101Хасан Ахмед Адемов 85.76
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Дилян Господинов Господинов 79.78
2102Ивайло Христов Христов 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Албена Симеонова Върбанова 60.94
Девети изборен район – Кърджалийски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Мустафа Сали Карадайъ 97.98
2102Мукаддес Юсуф Налбант 
3103Байрам Юзкан Байрам 
4104Адлен Шукри Шевкед 
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Васил Йорданов Георгиев 80.95
Десети изборен район – Кюстендилски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Бойко Любомиров Клечков 65.61
ГЕРБ-СДС
1101Христо Богомилов Терзийски 55.02
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101ГАЛИНА ИВАНОВА ТАВАЛИЧКА-ГЕОРГИЕВА 71.47
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Виктория Димитрова Василева 80.98
Единадесети изборен район – Ловешки
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Ирена Тодорова Анастасова 59.97
ГЕРБ-СДС
1101Николай Нанков Нанков 65.71
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Любомир Антонов Каримански 82.36
2102Катерина Георгиева Ряхова 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Свилен Цонев Андреев 82.09
Дванадесети изборен район – Монтана
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Атанас Петров Костадинов 65.86
ГЕРБ-СДС
1101Ирена Методиева Димова 64.70
Движение за права и свободи – ДПС
1101Димитър Иванов Аврамов 61.92
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Пламен Николаев Абровски 82.73
2102Силви Кирилов Петров 
Тринадесети изборен район – Пазарджишки
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Драгомир Велков Стойнев 56.26
2102Петя Николаева Цанкова 12.68
ГЕРБ-СДС
1101Екатерина Спасова Гечева-Захариева 51.03
2104Стефан Неделчев Мирев 19.81
3103Димитър Иванов Гечев 12.26
Движение за права и свободи – ДПС
1101Йордан Кирилов Цонев 85.49
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Станислав Светозаров Балабанов 80.88
2102Любомир Антонов Каримански 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Антоанета Димитрова Цонева 72.41
Четиринадесети изборен район – Пернишки
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Стоян Михайлов Мирчев 65.93
ГЕРБ-СДС
1101Кирил Миланов Ананиев 59.27
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Станислав Светозаров Балабанов 82.25
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Зорница Велинова Стратиева 75.83
Петнадесети изборен район – Плевенски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Румен Василев Гечев 59.63
2108Стефан Иванов Бурджев 14.92
ГЕРБ-СДС
1104Валери Пламенов Лачовски 12.26
2103Александър Богданов Николов 09.28
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Юлиян Милчев Ненчев 62.51
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Радостин Петев Василев 83.67
2102Александър Атанасов Александров 
3103Александър Велиславов Тодоров 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Найден Маринов Зеленогорски 54.89
Шестнадесети изборен район – Пловдив
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Иво Ангелов Христов 81.96
ГЕРБ-СДС
1102Иван Борисов Тотев 
2103Радомир Петров Чолаков 
3104Пенчо Малинов Малинов 
Движение за права и свободи – ДПС
1101Танер Мехмед Али 92.32
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Николай Димитров Хаджигенов 75.47
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Тошко Йорданов Хаджитодоров 87.32
2102Димитър Стоянов Гърдев 
3103Антоанета Андонова Стефанова 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Христо Любомиров Иванов 68.24
2103Ивайло Пеев Старибратов 09.49
Седемнадесети изборен район – Пловдивски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Манол Трифонов Генов 52.87
2104Веска Маринова Ненчева 15.82
ГЕРБ-СДС
1101Дани Стефанова Каназирева 64.17
2105Димитър Йорданов Янев 10.01
3102Младен Николов Шишков 08.73
Движение за права и свободи – ДПС
1101Рамадан Байрам Аталай 92.42
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Румен Маринов Йончев 56.49
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Тошко Йорданов Хаджитодоров 84.65
2102Танер Кадир Тюркоглу 
3103Лъчезар Иванов Бакърджиев 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Велизар Матеев Шаламанов 72.54
Осемнадесети изборен район – Разградски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ГЕРБ-СДС
1101Десислава Вълчева Атанасова 55.94
Движение за права и свободи – ДПС
1101Ахмед Реджебов Ахмедов 94.22
2102Ихсан Халил Хаккъ 
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Ива Митева Йорданова-Рупчева 89.34
Деветнадесети изборен район – Русенски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Крум Костадинов Зарков 77.59
ГЕРБ-СДС
1101Красен Кирилов Кралев 66.11
2102Десислава Вълчева Атанасова 10.01
Движение за права и свободи – ДПС
1101Бюрхан Илиязов Абазов 88.53
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Светлин Костов Стоянов 84.53
2102Васил Йорданов Георгиев 
3103Билян Боримиров Кършовски 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Стефан Любомиров Тафров 78.42
Двадесети изборен район – Силистренски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ГЕРБ-СДС
1101Тодор Стаматов Тодоров 84.01
Движение за права и свободи – ДПС
1101Джевдет Ибрям Чакъров 95.91
2102Гюнер Нихат Ахмед 
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Ивайло Ванев Вълчев 83.35
Двадесет и първи изборен район – Сливенски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Атанас Зафиров Зафиров 56.43
ГЕРБ-СДС
1101Десислава Жекова Танева 68.67
2112Чавдар Борисов Божурски 10.40
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Владимир Стоянов Русев 85.52
2102Иван Руменов Клисурски 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Димитър Петров Сяров 61.08
Двадесет и втори изборен район – Смолянски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Петя Димчева Михалевска 77.58
ГЕРБ-СДС
1101Даниела Анастасова Дариткова-Проданова 60.70
Движение за права и свободи – ДПС
1101Хайри Реджебов Садъков 86.61
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Мика Михайлова Зайкова 80.65
Двадесет и трети изборен район – София
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Христо Танчев Проданов 83.10
2102Благовест Кирилов Кирилов 
ГЕРБ-СДС
1101Румен Димитров Христов 83.10
2102Александър Руменов Ненков 
3103Димитър Борисов Главчев 
4104Александър Койчев Иванов 
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Мая Божидарова Манолова-Найденова 86.06
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Николай Стефанов Радулов 83.54
2102Александър Стайков Марков 
3103Пламен Иванов Данаилов 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Атанас Петров Атанасов 53.46
2110Елисавета Димитрова Белобрадова 12.04
3102Антоанета Димитрова Цонева 
4103Петър Ясенов Маринов 
5104Надежда Георгиева Йорданова 
6105Георги Йорданов Ганев 
Двадесет и четвърти изборен район – София
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Георги Страхилов Свиленски 74.73
ГЕРБ-СДС
1101Даниел Павлов Митов 82.14
2102Тома Любомиров Биков 
3103Евгения Бисерова Алексиева 
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Арман Агоп Бабикян 86.06
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Ива Митева Йорданова-Рупчева 84.57
2102Андрей Иванов Чорбанов 
3103Иван Стойнов Кючуков 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Владислав Панчев Панев 57.58
2104Мартин Димитров Димитров 10.75
3105Таня Койчева Андреева 08.87
4102Цецка Георгиева Бачкова 
Двадесет и пети изборен район – София
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Корнелия Петрова Нинова 81.89
2102Минчо Христов Куминев 
ГЕРБ-СДС
1102Христо Георгиев Гаджев 
2103Анна Василева Александрова 
3104Лъчезар Богомилов Иванов 
4105Петър Николаев Николов 
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Николай Димитров Хаджигенов 79.70
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Филип Маринов Станев 87.29
2102Александър Викторов Рашев 
3103Андрей Николаев Михайлов 
4104Росен Кирилов Димов 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Христо Любомиров Иванов 65.02
2103Александър Димитров Симидчиев 08.57
3102Борислав Димитров Сандов 
Двадесет и шести изборен район – Софийски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Иван Ивайлов Ченчев 62.92
ГЕРБ-СДС
1101Младен Найденов Маринов 64.83
2105Валентин Мирчов Милушев 09.49
3102Николина Панайотова Ангелкова 
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Данаил Валериев Георгиев 65.87
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Виктория Димитрова Василева 80.62
2102Георги Станчев Георгиев 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Александър Димитров Симидчиев 75.83
Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Георги Стоянов Кадиев 69.08
2102Георги Янчев Гьоков 10.90
ГЕРБ-СДС
1101Красимир Георгиев Вълчев 69.76
2102Маноил Минчев Манев 
3103Илиана Петкова Жекова 
Движение за права и свободи – ДПС
1101Халил Реджепов Летифов 75.36
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Светослав Бончев Колев 68.24
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Тихомир Гочев Тенев 83.69
2102Иван Стойнов Кючуков 
3103Павела Василева Митова 
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Атанас Владиславов Славов 69.66
Двадесет и осми изборен район – Търговищки
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ГЕРБ-СДС
1101Теменужка Петрова Петкова 68.09
Движение за права и свободи – ДПС
1101Джейхан Хасанов Ибрямов 92.90
2102Имрен Исметова Мехмедова 
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Радослав Николов Бойчев 84.97
Двадесет и девети изборен район – Хасковски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Владимир Маринов Маринов 70.96
ГЕРБ-СДС
1101Делян Александров Добрев 48.62
2102Георги Тенев Станков 16.33
Движение за права и свободи – ДПС
1101Сезгин Юсеин Мехмед 89.53
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1101Меглена Хари Гунчева 72.08
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Силви Кирилов Петров 78.32
2102Мика Михайлова Зайкова 09.62
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Катя Максимова Панева 64.66
Тридесети изборен район – Шуменски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Иван Валентинов Иванов 77.07
ГЕРБ-СДС
1101Красимир Георгиев Вълчев 59.58
Движение за права и свободи – ДПС
1101Мустафа Сали Карадайъ 95.25
2102Хамид Бари Хамид 
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Пламен Николаев Николов 81.91
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Николай Емилов Христов 62.70
Тридесет и първи изборен район – Ямболски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Кристиан Иванов Вигенин 64.47
ГЕРБ-СДС
1101Димитър Ангелов Иванов 77.48
Движение за права и свободи – ДПС
1101Петър Пандушев Чобанов 85.53
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова                         ……………….84.99

В два многомандатни района са избрани:
 

Партия/КоалицияИме, презиме и фамилияЕГНИзборни райони
БСП ЗА БЪЛГАРИЯКорнелия Петрова Нинова Трети изборен район – Варненски Двадесет и пети изборен район – София
ГЕРБ-СДСДесислава Вълчева Атанасова Осемнадесети изборен район – Разградски Деветнадесети изборен район – Русенски
ГЕРБ-СДСКостадин Георгиев Ангелов Трети изборен район – Варненски Четвърти изборен район – Великотърновски
ГЕРБ-СДСКрасен Кирилов Кралев Трети изборен район – Варненски Деветнадесети изборен район – Русенски
ГЕРБ-СДСКрасимир Георгиев Вълчев Двадесет и седми изборен район – Старозагорски Тридесети изборен район – Шуменски
Движение за права и свободи – ДПСЙордан Кирилов Цонев Първи изборен район – Благоевградски Тринадесети изборен район – Пазарджишки
Движение за права и свободи – ДПСМустафа Сали Карадайъ Девети изборен район – Кърджалийски Тридесети изборен район – Шуменски
Движение за права и свободи – ДПСХалил Реджепов Летифов Първи изборен район – Благоевградски Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!Мая Божидарова Манолова-Найденова Първи изборен район – Благоевградски Двадесет и трети изборен район – София
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!Николай Димитров Хаджигенов Шестнадесети изборен район – Пловдив Двадесет и пети изборен район – София
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДАндрей Иванов Чорбанов Четвърти изборен район – Великотърновски Двадесет и четвърти изборен район – София
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДВасил Йорданов Георгиев Девети изборен район – Кърджалийски Деветнадесети изборен район – Русенски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДВиктория Димитрова Василева Десети изборен район – Кюстендилски Двадесет и шести изборен район – Софийски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДГеорги Станчев Георгиев Шести изборен район – Врачански Двадесет и шести изборен район – Софийски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДЗлатомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова Втори изборен район – Бургаски Тридесет и първи изборен район – Ямболски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДИва Митева Йорданова-Рупчева Осемнадесети изборен район – Разградски Двадесет и четвърти изборен район – София
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДИвайло Ванев Вълчев Втори изборен район – Бургаски Двадесети изборен район – Силистренски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДИвайло Христов Христов Трети изборен район – Варненски Осми изборен район – Добрички
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДИван Стойнов Кючуков Двадесет и четвърти изборен район – София Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДЛюбомир Антонов Каримански Единадесети изборен район – Ловешки Тринадесети изборен район – Пазарджишки
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДМика Михайлова Зайкова Двадесет и втори изборен район – Смолянски Двадесет и девети изборен район – Хасковски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДСилви Кирилов Петров Дванадесети изборен район – Монтана Двадесет и девети изборен район – Хасковски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДСтанислав Светозаров Балабанов Тринадесети изборен район – Пазарджишки Четиринадесети изборен район – Пернишки
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДТошко Йорданов Хаджитодоров Шестнадесети изборен район – Пловдив Седемнадесети изборен район – Пловдивски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДФилип Маринов Станев Трети изборен район – Варненски Двадесет и пети изборен район – София
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)Александър Димитров Симидчиев Двадесет и пети изборен район – София Двадесет и шести изборен район – Софийски
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)Антоанета Димитрова Цонева Тринадесети изборен район – Пазарджишки Двадесет и трети изборен район – София
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)Христо Любомиров Иванов………..Шестнадесети изборен район – Пловдив Двадесет и пети изборен район – София

Прегледана: 18590

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече